Mrzeżyno gdzie wynająć nocleg poza sezonem?

Estimated read time 3 min read

Lubimy polskie Morze. W każdym z miesięcy roku. Staramy się parę razy w roku Bałtyk odwiedzić. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że duża część polskiego wybrzeża poza sezonem wysokim jest absolutnie wyludniona. Czy to źle? Trochę tak – bo nie ma tych wszystkich wspaniałych restauracji pootwieranych. Trochę nie. Plaże są puste. Dreptasz z Żoną za rączki się trzymając tak jakby plaża była tylko Twoja. Właśnie. Poza sezonem. Bardzo poza. Czyli pierwszy weekend marca. Mrzeżyno. Dlaczego? Bo nigdy tu jeszcze nie byliśmy.

Wydma Resort

Wydma Resort & SPA to przytulny, a zarazem nowoczesny obiekt znajdujący się w Mrzeżynie. Znajduje się on w parku przy piaszczystej plaży. Ale tak naprawdę przy plaży. 80 metrów. Spacerem. Nie tak jak niektórzy informują, że do plaży 200 metrów, ale dostępną ścieżką jest 1,5km. Tu jest 80 metrów. Albo dla tych co wolą w minutach spaceru odległości liczyć – dwie minuty do plaży. Świetnie!

bliskość plaży Wydma Mrzeżyno

bliskość plaży Wydma Mrzeżyno

bliskość plaży Wydma Mrzeżyno

Czy Wydma Resort to 3 gwiazdkowy hotel?

Nie ma oficjalnej klasyfikacji gwiazdkowej. Ale sam obiekt na 3 gwiazdy by się załapał bez problemu. W obiekcie jest bardzo czysto. Bardzo. Obsługa jest miła. Recepcja czynna. Kelnerzy uczynni. Fizjoterapeuci zdolni. Basen obecny. Kącik do zabaw z konsolą też jest. Jest i winda. Jest i grota solna. Jacuzzi i komora normobaryczna. I SPA.

Resort WYDMA Mrzeżyno

Pokoje

pokój Wydma Mrzeżyno

pokój Wydma Mrzeżyno

Pokoje standardowe, ale kolejny raz podkreślę – jest czyściutko. To super. W pokojach nie ma czajników, jednak można je wypożyczyć w recepcji jeśli zajdzie taka potrzeba. Jest mała lodówka. A raczej chłodziarka. Łazienka jest dobrze wyposażona. W pokoju są ręczniki i podstawowe kosmetyki.

winda

Wydma Resort Mrzeżyno jedzenie

Jest świeżo. Jest smacznie. Jest dość domowo. Nie jest to poziom najlepszych restauracji. Ale jest uczciwie ok. Stosunek jakości do ceny w obiekcie jest bardzo przyzwoity. A pieczywo za każdym razem jest dzisiejsze. Na siłę jakbym miał minusów szukać – to bym nie znalazł. Nawet owoce znajdziesz. Są w okolicach ekspresów do kawy.

vege śniadanko ;)

Mrzeżyno atrakcje poza sezonem

Nowo wybudowana promenada oraz malowniczy port są bardzo blisko od Restort Wydma. Warto zobaczyć okolicę, nie tylko ze względu na bałtycki krajobraz, ale dlatego, że w porcie cumują łodzie Rybaków. A i samych Rybaków spotkasz w porcie pracujących i późnym wieczorem i wczesnym rankiem.

Poza tym co potrzebujesz nad morzem! Tu masz parę kroków do świetnej plaży. Idziesz w lewo lub prawo i jest pięknie!

Ludzi nie ma wcale (turystów). Prawie wszystko zamknięte.

port rybacki Mrzeżyno

port rybacki Mrzeżyno

Plaża przy Wydma Resort Medi & SPA

Plaża jest blisko. To ogromny plus. A drugi jest taki, że jest szeroka i po prostu ładna. Zobaczcie sami.

plaża przy Resort Wydma Mrzeżyno

Podsumowanie o Wydma Resort Medi & SPA

Bardzo przyjemne miejsce na odpoczynek. Pokoje są czyste, przyjemne, jedzenie bardzo dobre. Obsługa na najwyższym poziomie. A obiekt dobrze wyposażony i zadbany.

You May Also Like

More From Author