Gdzie najlepiej kupić opony zimowe?

Estimated read time 2 min read

Opony to towar łatwo porównywalny. Taki sam we wszystkich sklepach. To gdzie kupić więc opony? Wybierz dobry sklep. Większość Kupujących sprawdza opinie o sklepie w internecie. A w internecie są agregaty opinii. I rankingi. Jeden z największych to ten prowadzony przez CENEO.

Ranking CENEO Zaufane Opinie 2023

Ceneo to największa w Polsce porównywarka cen. Ceneo od lat prowadzi ranking sklepów internetowych z podziałem na branże. W roku 2023 wystartowała jego 14 edycja. W tegorocznym plebiscycie rywalizowały sklepy, które uzyskały najlepsze wyniki w ankiecie pozakupowej, wypełnianej przez klientów. To ich opinie były podstawą oceny każdego sklepu i zadecydowały o zwycięstwie.

Najlepszy sklep w kategorii Motoryzacja to Opomarket.pl

dyplom zaufane opinie motoryzacja opomarket.pl

źródło: dyplom ze strony opomarket.pl

Opony śmiało kupuj w Opomarkecie!

Opomarket.pl

OpoMarket to duży sklep. Działa na rynku od 2009 roku. Należy do Hurtowni Ogumienia BOMA z Katowic. Mają ponad 15600 opinii. To już duża grupa sprawdzających sklep.

opinie o opomarket

źródło: screen z opiniami z portalu CENEO.pl

Negatywów parę jest. Ale to jak zmarszczki na twarzy 60 latka. Coś co powinno być naturalne. Ilość pozytywnych do innych opinii jest we właściwych proporcjach.

Sprzedają opony najpopularniejszych producentów z Europy. Fajne u nich jest to, że sprzedają opony tanie i dobre, i nie-tanie i dobre, najlepsze też sprzedają. A złych nie sprzedają. To uczciwa praktyka. Mnie pasuje. Importują bezpośrednio z Chin opony marki Goodride i mają status Oficjalnego Sklepu Goodride.

Czy wiesz, że?

Opony Goodride to najpopularniejsze opony z Chin na polskim rynku. Przy okazji – naprawdę dobre. Tutaj na blogu jest kilka o nich artykułów – znajdziesz jak chcesz wszystkie. A dwa masz poniżej. Są dlatego że przejchałem na nich ponad 60 tysięcy kilometrów na jednym aucie (więc mam prawo coś o nich napisać 😉 ). Na drugim mam drugi sezon zimowych opon. A ostatnio na miejskim autku znowu są Goodride, tym razem całoroczne i się testują.

Całoroczne opony Goodride. Tu przeczytasz o moich wrażeniach po przejechaniu 60kkm. Zimą, wiosną, latem i jesienią.
Zimowe opony Goodride. Tu Z507. Po pierwszym tysiącu. Ale w zimowych warunkach w roku 2022.

You May Also Like

More From Author