Świetne, ładne, wytrzymałe polskie etui na telefon? Bizon Case Silicone Sq. Opinia.

Estimated read time 2 min read

O Różową należy dbać. Nie tylko od święta, ale i na codzień. Stąd u nas pewną cyklicznie powtarzaną regułą są drobiazgi. Tym razem drobiazg przybrał postać dwóch różowych* etui dla Różowiutkiej. *Ela jakoś inaczej na te kolory mówi… 😉

Szukam więc takich etui z wytycznymi dotyczącymi koloru, oraz moimi – bo musi wystawać takie etui ponad ekran, bo musi być miłe w dotyku, bo musi mieć dobrze wykonane miejsca na przyciski i otwory na porty.

Uwielbiam produkty Spigena. Tym razem jednak lokalny patriotyzm wziął górę. Bizon. Polska firma. Ha. Pięknie. Bierzemy etui od Bizona. Na iPhone13 mini.

Przychodzi paczka.

Bizon silikonowe etui

Jest ładne i nowoczesne opakowanie. Dobrej jakości, odpowiednio twarde opakowanie, wysokiej jakości naklejka i nadruk. Niby szczegóły ale lubię obcować z rzeczami dobrej jakości.

etui Bizon silicon case

Etui robi naprawdę dobre pierwsze wrażenie. Kolor jest intensywny, wykonane z tworzywa etui jest pokryte nieco silikonowo-satynowym w dotyku materiałem. Środek wyścielony jest mikrofibrą a w zestawie jest kolorystycznie zgrana smyczka. Etui jest kompatybilne z ładowaniem bezprzewodowym.

środek etui Bizon

No i pęka balonik.

Etui używane na Eluniowym telefonie miesiąc. I wygląda tak.

Silikonowe etui Bizon

Bardzo brzydko złazi farba co wygląda bardzo słabo. Powoduje, że absolutnie nie spełnia swojej roli jako ładnej ochronki na telefon.
Idzie na śmietnik. Po miesiącu. #kaszana! Tak nie robimy drogi producencie Bizon. Nie polecam. Zalecam dużą ostrożność.

Opinia dotyczy etui Bizon Case Silicone Sq. Być może inne etui tego producenta są świetne. Ale chyba już nie chcę tego sprawdzać. Szkoda. Wiązałem z tym producentem pewne nadzieje. A wyszło jak wyszło…

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours