Najlepszy telewizor 55″ segment budżetowy

Estimated read time 2 min read

W życiu każdego Dzieciaka przychodzi czas na zmiany. Czasem wraz ze wzrostem poziomu zapełnienia brzuszka skarbonki. Stary TV miał też 55″ ale i przy okazji 5 lat. Jego funkcje SMART były na niskim poziomie, miał rozdziałkę FHD i to jego główne wady. Córka ma PS5, iksa i VOD w dobrej jakości – trzeba było kupić coś z 4K. Najlepiej takiego, żeby zrobiło efekt łał. Ale w rozsądnym budżecie. Założony sufit na 2300zł.

Dużo czytania recenzji.

SAMSUNG najlepszy! powiedział Miażdżor. Ufam mu. To specjalista. Ale OLED SAMSUNG to nie ta półka cenowa. Bardzo nie ta. Więc opinia Kolegi olana. Szukamy dalej!

Najtańsze odpadły. Nie ufam niczemu poza Starymi Markami. Mogą być oczywiście LG, Samsung, Phillips, nie może być LingLong, PingPong ani Medion ani Panascanic ani nawet próbujący być polski Kruger&Matz (doskonała nazwa, co nie 😐 )

Po lekturze, obejrzeniu w markecie na MM wystawki padł wybór na coś nieoczywistego, ale z fajnym wyróżnikiem.

Wybór padł na: Telewizor PHILIPS 55″ 55PUS7805 UHD, SmartTV, Ambilight SKU100346563
Kupiony w sklepie NEONET na dobrej promocji za 2199zł.

https://www.neonet.pl/telewizory/philips-55pus7805.html

Ależ AMBILIGHT robi robotę!
Wygląda świetnie. Poświata – dynamizm, rozpiętość tonalna dają piękny efekt. Demo możliwości oglądaliśmy kilkukrotnie. Do filmów z VOD, giercowania na konsoli jest bardzo dobry I w bardzo dobrym pieniądzu. Robi wrażenie. Uważam, że w 2021 roku to najlepszy wybór za 2199zł.

You May Also Like

More From Author

1 Comment

Add yours

+ Leave a Comment