Myjka do okien KARCHER WV 6 Plus Multi Edition 1.633-514.0 recenzja

Estimated read time 2 min read

W zestawie znajdziesz sporo elementów, które razem po złożeniu stworzą dwa elementy zestawu myjącego.

KARCHER WV 6 Plus Multi Edition co w zestawie?


Elementy podstawowe to:
Ssawka o szerokości 280mm
Spryskiwacz z padem z mikrofibry

w pudełku znajdziesz też szybką ładowarkę i koncentrat do czyszczenia okien (mała saszetka o pojemności 20ml).

Ssawka Karcher
Ssawka

Spryskiwacz Karcher
Spryskiwacz z mikrofibrą

Do czego mogę używać KARCHER WV 6 Plus?

Wszystkie płaskie i gładkie powierzchnie
Okna
Lustra
Blaty wykonane ze szkła
Kuchnie indukcyjne
Kabiny prysznicowe

Opis produktu Karcher WV 6 plus multi

Myjka do okien Kärcher. Posiada listwy zbierające o dużej powierzchni, wykonane z silikonu. Czas pracy na jednym ładowaniu baterii wynosi ok. 100 minut przekłada się na wygodne mycie okien, bez ładowania. Urządzenie jest wyposażone standardowo w ciekłokrystaliczny wyświetlacz pokazujący pozostały czas pracy (status ładowania też prezentuje). Drugi element zestawu to butelka ze spryskiwaczem i padem z mikrofibry.

Wraz z funkcją ssania myjki do okien zapewnia bardzo skuteczne czyszczenie i lśniąco czyste szyby – bez smug i pozostałości resztek brudu. Budowa myjki KARCHER WV 6 Plus Multi Edition 1.633-514.0 umożliwia higieniczne czyszczenie okien, ponieważ nie masz bezpośredniego kontaktu z brudną wodą. Zbiornik na brudną wodę można szybko i łatwo opróżnić. Myjka jest dość lekka i nie hałasuje przesadnie. Choć jest słyszalna.

Zaletą produktu jest odsysanie (zbieranie) płynu/wody z czyszczonej powierzchni. Myjąc tradycyjnie najlepiej mieć suchy ręcznik papierowy (idealnie bezpyłowy – są takie) bo zwykła ścierka bawełniana z czasem staje się coraz bardziej mokra i rozmazuje a nie zbiera wilgoć. Najlepiej działanie myjki widać przy myciu dużych powierzchni. No i wiadomo, zawsze jakaś smuga może zostać lecz wtedy sucha mikrofibra i jest po prostu pięknie. Myjka znacznie redukuje czas potrzebny na dobre umycie okien. A to teraz, przed świętami się nam wszystkim bardzo przyda.

efekt umycia
Karcher WV6

Karcher WV6
Karcher WV6

Karcher WV6


You May Also Like

More From Author