Najłatwiejszy w aplikacji wosk do samochodu

Estimated read time 3 min read

Jeeeeeeny. Kiedyś miałem wosk syntetyczny – taki klasyczny w sposobie aplikacji. No trzeba, oj trzeba było się napracować celem uzyskania efektu… Nie spodziewałem się w tej materii żadnych game changerów. Aż tu nagle – wpadł mi w łapki produkt polskiej firmy ADBL Synthetic Spray Wax. Jest WOW.

ADBL Synthetic Spray Wax to szybki wosk w sprayu, aplikacja jest możliwa na sucho i mokro.

Środek lata. Dobra pogoda. Trochę sił i czasu na męską zabawę – pielęgnację samochodu. Przed wyjazdem na wakacje. Pytanie: jaki łatwy w użyciu wosk do samochodu wybrać?

Za producentem:
Szybka i łatwa w aplikacji mieszanina syntetycznych polimerów. Można go stosować samodzielnie oraz jako dodatkową warstwę na wcześniej nałożony wosk lub sealant. Nadaje niesamowitą głębię koloru oraz połysk. Pozostawia niezwykle gładką powierzchnię. Hydrofobowa, antystatyczna formuła zapobiega osiadaniu kurzu i pozostawaniu odcisków palców. Trwałość ADBL SYNTHETIC SPRAY WAX – do 2000 kilometrów w zależności od warunków atmosferycznych oraz sposobu mycia.

Sposób użycia:

  1. Rozpylić produkt na czysty lakier – suchy lub mokry.
  2. Przetrzeć mikrofibrą do sucha.


Dodatkowe wskazówki:

Przed użyciem wstrząsnąć.
W przypadku zastosowania za dużej ilości, produkt należy wypolerować drugą czystą i suchą ściereczką z mikrofibry.
Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
Chronić przed światłem słonecznym.
Nie przemrażać.

Tyle od producenta.
Źródło: https://adbl.eu/produkt/adbl-synthetic-spray-wax/

ADBL Synthetic Spray Wax recenzja

Teraz moje wrażenia:

ADBL Synthetic Spray Wax zmienia całkowicie temat szybkiej pielęgnacji samochodu. Produkty jakich używałem dotychczas były o kilka długości trudniejsze w aplikacji niż ten. A woski na mokro z myjek bezdotykowych nie dawały dobrego efektu.

Ten wosk w aplikacji jest wspaniale prosty i szybki w zastosowaniu. Efekt jest całkowicie akceptowalny. A trwałość w rzeczywistych warunkach polskiego lata na poziomie 1000+ km. Wspaniały produkt. A jak pachnie przy aplikacji!

Wosk jest dostępny w kilku pojemnościach – ja kupiłem 500ml opakowanie. Podczas pracy atomizer pracował dobrze, oszczędnie obchodził się z produktem. Butelka wykonana z tworzywa dobrej jakości. Zapach gumy balonowej podczas aplikacji ciekawie umilał pracę. Aplikacja banalna, zero mazania się. Przetrzyj zapomnij. I to się bardzo podoba – osobie która nie ma do czynienia z detailingiem (40-latkowi).

Jak ja go polecam! Wspaniała rzecz.

A sam wosk kupiłem tutaj: https://mrcleaner.pl/adbl i też polecam Sprzedającego. Żadnych problemów.

You May Also Like

More From Author