LATAFFA RAMZ SILVER opinia

Estimated read time 2 min read

Arabskie perfumy, które nie pachną wielbłądem.

ramz lataffa silver

Dlaczego używam psikadeł?

Dla mnie – choć pewnie też dla Ciebie zapach odgrywa istotną rolę w życiu. Mamy swoje ulubione nuty zapachowe (ja uwielbiam korzenne, przyprawowe, drzewne, aromatyczne zapachy). Zapach to dla mnie element higieny osobistej. Stąd kilka flakonów zawsze u mnie na półeczce w łazience. I z jeden w aucie (wiem, wiem to zło). W wielu elementach życia jestem stały jak prędkość światła w próżni. A w przypadku zapachu lubię zmiany! Stąd przeczytasz na tym blogu i o Arabie, i o Bentleyu i o Karlu jak tylko chcesz.

LATAFFA RAMZ SILVER to uniseksowe psikadło. Będzie leżeć i na kobiecie i na mężczyźnie.

Na początku czuć wyraźną gruszkę, po kilku minutach łagodnieje i dochodzi kardamon oraz bergamotka. Co ważne, perfumy nie są przesłodzone i mdłe – choć moim zdaniem w granicach górnej normy. Czuć lawendę, czuć bergamotkę, czuć mięte. Wanilię czuć wyraźnie. Piżmo też Cię dotknie. Zapach jest świeży, korzenny, ciepły, zielony, słodki. Kraj pochodzenia: Zjednoczone Emiraty Arabskie.

Zapach będzie pasował temu, kto lubi Jean Paul Gaultier Le Male Ultra Male, podobny mocno.

Grupy zapachowe Lataffa Ramz Silver

Typ:
orientalno-waniliowe
Nuty głowy:
gruszka, lawenda, bergamotka, mięta
Nuty serca:
kardamon i szałwia
Nuty bazy:
wanilia, bursztyn, piżmo, paczula

Dla kogo RAMZ SILVER LATAFFA

I dla niej i dla niego. Unisex. Choć skrzywiony w pierwiastek męski. A może tylko mi się wydaje?

LATAFFA RAMZ SILVER czy warto?

No pewnie, że warto – jeśli interesuje Cię grupa zapachów orientalnych z wyczuwalną wanilią. Kosztują grosiki. Łapią się do mojego zestawienia #kołostówki – to znaczy jak masz stówkę i chcesz kupić prezent to kupisz i jeszcze Ci zostanie (bo kosztują jedyne 60-70 cebulioników w 2023 roku). A oryginalne prezenty są fajne. A ten jest właśnie taki. Nieoczywisty.

ramz lataffa silver

Pudło z wyglądu jest fajniejsze niż sam flakon. Na flakonie agresywność napisów jakoś do mnie nie przemawia. Ale ja już stary jestem. A to ma swoje konsekwencje.

You May Also Like

More From Author