Recenzja iPhone 13 mini. Napisana przez ChatGPT.

Estimated read time 5 min read

czym jest ChatGPT?

ChatGPT to duży model językowy, stworzony przez OpenAI. Jest to sztuczna inteligencja, która została wytrenowana na ogromnym zbiorze tekstów i jest zdolna do przetwarzania języka naturalnego, czyli rozumienia ludzkiego języka i generowania odpowiedzi w sposób, który przypomina ludzki styl komunikacji. ChatGPT może być wykorzystywany w różnych zastosowaniach, takich jak rozmowy z klientami, pomaganie w rozwiązywaniu problemów, odpowiadanie na pytania i wiele innych.

Tu ChatGPT dostał zadanie stworzenia recenzji telefonu iPhone 13 mini.

Jak chatGPT poradził sobie z napisaniem recenzji?

{tekst wygenerowany przez ChatGPT początek}
iPhone 13 mini to niewielki, ale bardzo potężny smartfon. Aparat, wyświetlacz oraz funkcja FaceID są zdecydowanie jego mocnymi stronami, a bezpieczeństwo użytkowników jest w pełni zapewnione dzięki nowoczesnym rozwiązaniom.

Kamera iPhone’a 13 mini to kolejny atut tego urządzenia. Tylny aparat fotograficzny składa się z dwóch obiektywów: jednego szerokokątnego i jednego ultra-szerokokątnego. W połączeniu z nowymi funkcjami, takimi jak tryb nocny i fotografowanie w formacie ProRAW, umożliwia on użytkownikom robienie pięknych zdjęć i filmów o wyjątkowej jakości.

Wyświetlacz iPhone 13 mini to 5,4-calowy panel OLED o rozdzielczości 1080 x 2340 pikseli. Ekran oferuje jasne i wyraźne kolory oraz bardzo dobre kąty widzenia. Dodatkowo, dzięki technologii HDR, obraz wyświetlany na ekranie jest jeszcze bardziej realistyczny.

Face ID to funkcja rozpoznawania twarzy w iPhone’ach opracowana przez Apple. Służy do odblokowywania urządzenia bez konieczności wprowadzania hasła lub kodu PIN. Funkcja FaceID w iPhone 13 mini została znacznie ulepszona w porównaniu do poprzednich modeli. Teraz system jest szybszy i bardziej dokładny, co pozwala na odblokowanie urządzenia w jeszcze krótszym czasie. Dodatkowo, FaceID oferuje bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa. Działa dzięki wykorzystaniu technologii kamery TrueDepth, która umożliwia skanowanie twarzy użytkownika. Kamera ta wykorzystuje projektowanie światła i technologię rozpoznawania trójwymiarowego obrazu, aby stworzyć precyzyjny model twarzy.

Podczas procesu konfiguracji, użytkownik musi przeskanować swoją twarz, a Face ID tworzy dla niej unikalny kod matematyczny, który jest przechowywany na urządzeniu. Następnie, każdorazowo gdy użytkownik chce odblokować swoje urządzenie, Face ID skanuje jego twarz i porównuje ją z wcześniej zapisanym modelem. Jeśli modele się zgadzają, urządzenie zostanie odblokowane.

Funkcja Face ID jest również używana do potwierdzania płatności w sklepach internetowych oraz aplikacjach, które obsługują system płatności Apple Pay.

Ważnymi zaletami Face ID są szybkość działania i niezawodność, ale także możliwość działania w różnych warunkach oświetleniowych, w tym przy słabym oświetleniu. W przypadku niepowodzenia rozpoznania twarzy, użytkownik zawsze może wprowadzić kod PIN lub hasło, aby odblokować urządzenie.

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, iPhone 13 mini oferuje wiele nowoczesnych rozwiązań. Wszystkie dane użytkownika są szyfrowane i przechowywane w bezpiecznym miejscu, a w przypadku kradzieży lub zgubienia telefonu, można go zdalnie zablokować lub usunąć dane z urządzenia.

Jedną z największych zalet systemu iOS jest jego prostota i spójność. Interfejs użytkownika jest przejrzysty i łatwy w obsłudze, a użytkownicy mogą łatwo nawigować po różnych funkcjach i aplikacjach bez większego wysiłku. Ponadto, dzięki temu, że system iOS jest zoptymalizowany pod kątem urządzeń firmy Apple, jest bardzo stabilny i niezawodny.

iPhone 13 Mini jest wyposażony w najnowszy procesor A15 Bionic, który jest bardzo szybki i sprawia, że urządzenie działa płynnie i bez problemów. Dzięki temu użytkownicy mogą cieszyć się szybką reakcją i płynnym działaniem aplikacji oraz gier.

Podsumowując, iPhone 13 mini to wyjątkowo zaawansowany smartfon, który oferuje wiele nowoczesnych funkcji. Aparat, wyświetlacz oraz FaceID są na bardzo wysokim poziomie, a bezpieczeństwo użytkowników jest w pełni zapewnione dzięki wielu zabezpieczeniom. Jest to świetna opcja dla osób, które szukają kompaktowego i wydajnego urządzenia.
{koniec tekstu wygenerowanego przez ChatGPT}

Na jak zadane pytanie odpowiadał chatGPT?

ChatGPT odpisał na zadanie sformułowane tak: napisz recenzję iphone 13 mini uwzlędniając parametry techniczne aparatu, wyświetlacza, oraz faceid, weź pod uwagę bezpieczeństwo.

No i jak mu poszło?

Przeczytaliście? Robi wrażenie fakt, że napisała to maszyna, prawda?
Jednak oceniając jak człowieka to…
Wstydu nie ma, dałbym 4- szkolne, nie dałbym premii za tekst wieczoru. Rzemieślnik, nie żaden artysta z niego.
Jestem sobie w stanie wyobrazić, że część artykułów na portalach będzie pisana w taki sposób. Oby nie 90%. Póki co my – Tworzący Treści się obronimy. 😉 Jednak agencje zajmujące się copywritingiem, lub tworzeniem tesktów pod SEO, czy produkujących opisy produktów – noooooooo bankowo ChatGPT wykorzystają. Pewnie do czasu. Teraz wszyscy jesteśmy testerami, za chwilę krótszą lub dłuższą wejdzie model abonamentowy. I tanio pewnie nie będzie – bo takie przetwarzanie musi być zasobożerne.

Chcesz sprawdzić ChatGPT?

Tu link: https://chat.openai.com/chat Wymagana jest rejestracja konta w OpenAI, narzędzie póki co jest bezpłatne (stan na 10.03.2023). Rozmawia też po polsku.

chatgpt odpowiada po polsku
ChatGPT realizuje zadanie „opisz funkcję faceid z iphone”

iPhone 13 mini – uwielbiam ten telefon.

iphone 13 mini

You May Also Like

More From Author