VillaNova Rogoźnik

Estimated read time 5 min read

Sala Bankietowa Villa Nova Rogoźnik
Wczasowa 7, 42-582 Rogoźnik.

W życiu każdego z nas przychodzi właściwy czas na to żeby się pobawić. Mój przyjaciel – zwany Dużym Analitykiem już jakiś dłuższy czas namawiał mnie na takie zorganizowane spotkanie. Wybraliśmy VillaNova w Rogoźniku na imprezę sylwestrową 2022/3. Mamy już 40 lat. Umiemy wódkę pić. (bardzo) Lubimy się z Marcinami i z VillaNova więc bilety kupione. Jesteśmy tak zadowoleni, że powstaje ten wpis.

Jeśli mieszkasz niedaleko i potrzebna Ci taka sala możemy ją z czystym sumieniem polecić na imprezy urodzinowe, duże urodzinowe, wesele małe i większe, chrzciny, komunie czy dowolną podobną uroczystość.

Sala bankietowa Villa Nova znajduje się w Rogoźniku. VillaNova jest niedaleko miast: Wojkowice, Będzin, Piekary Śląskie, Siemianowice Śląskie, Bytom, Czeladź.

VillaNova Rogoźnik sale

Obiekt dysponuje dwoma salami. Górna jest mniejsza, dolna to sala główna. W tej na górze wygodnie bawiło się z nami 30 osób (przy innej niż zabawa sylwestrowa okazji). Myślę, że jeszcze parę osób by się zmieściło bez ścisku. Na dolnej bawiliśmy się w 120 osób i było komfortowo. Obydwie sale mają zadaszone tarasy. To fajna opcja.

sala dolna VillaNova Rogoźnik
sala dolna VillaNova Rogoźnik
sala dolna VillaNova Rogoźnik

VillaNova Rogoźnik nocleg po imprezie

W sali VillaNova znajduje się kilka pokoi do wynajęcia. W razie potrzeby można siebie lub gościa przekimać. Pokoje są w dobrym standardzie. Mają łazienki, nie mają aneksów kuchennych.

VillaNova Rogoźnik jedzenie

No i dobiegliśmy do jednego z najważniejszych elementów. Jedzenie. Po pierwsze – docenić trzeba duże doświadczenie Osób Zarządzających. Kwestia wyboru menu razem z wynajmującymi sale, pomoc w jego ustaleniu – na naprawdę wysokim poziomie. Dobrze, łatwo i sprawnie da się ułożyć w Villa Nova kartę dań. A w przypadku imprezy sylwestrowej propozycje przygotowane przez nich świetne. 3 kolacje gorące podane naprawdę gorące, kluski jak ze znakomitej restauracji (kto nie kocha klusek?), sosy i mięsa wysokiej jakości, stoły przystawek wypełnione pysznościami. Stół deserowy wypełniony świeżymi produktami od ciast, przez babeczki do tart. W wielu miejscach już jedliśmy. W VillaNova karmią naprawdę dobrze. Nie dosyć dobrze. Naprawdę dobrze.

jedno z dań głównych Sylwester 2022/23
Pierwsza kolacja Sylwestra 2022/23
menu sylwestrowe VillaNova
Nie mój talerzyk
menu sylwestrowe VillaNova
Mój talerzyk
menu sylwestrowe VillaNova

VillaNova Rogoźnik muzyka

No i tu dwa możliwe scenariusze. Wynajmujesz salę – możesz sam zdecydować kto będzie grał. Możesz też zdać się na ich doświadczenie i wybrać zaprzyjaźnionego DJa od VillaNova.

Na Sylwestrze 2022/3 nutami sterował tdparty DJ. Nooooo. Zrobił robotę. Umiał zadziałać na struny dla Młodych i Starszych. Świetnie przywoływał na parkiet po przerwach. Po obfitym daniu wyciąga na parkiet przytulaśnym hiciorem o małym BPM by płynnie rozruszać uczestników za dwa utwory rockandrollem. Repertuar szeroki, nieprzesadzony w żadną stronę. Ewidentnie dopasowany do zachowań uczestników. A zapełnić salę tańczącymi o 3 nad ranem – duża sztuka. Polecam nie trochę. Polecam BARDZO.

Znajdziecie go poniżej:
http://tdparty.pl

VillaNova
VillaNova

VillaNova Rogoźnik obsługa sali

W VillaNova mają świetną kadrę na obsłudze. I taką samą menadżerską. Ale wracamy do obsługi. W nawiązaniu do wypowiedzi pewnego prezesa banku. No jastrzębie. Cichutko sobie obserwują to co się dzieje na sali. Gdy trzeba reagują celnie i skutecznie. Większość czasu są niewidzialni a gdy trzeba są dokładnie tam gdzie być powinni. Wspaniale szybki serwis – użyta zastawa momentalnie zamieniana na nową, dania wydawane tak sprawnie jak to tylko możliwe. Uśmiechnięci, sprytni, pomocni. No bez wad.

VillaNova Rogoźnik dojazd

Mapy Google pokazują właściwe miejsce. Pinezka jest gdzie być powinna i wskazuje obiekt VillaNova.

VillaNova Rogoźnik na mapach

Sama sala bankietowa znajduje na na uboczu. Na niewielkim wzgórzu nad zalewami Rogoźnik I i Rogoźnik II. W tamtej okolicy są dwie sale bankietowe (na ulicy Wczasowej), VillaNova to ta na końcu drogi po lewej stronie. Ostatni kilometr czy 1,5km droga jest złej jakości (ale asfaltowa), ale do przejechania dowolnym autem rodzinnym (Ferrari by miało problem). Są drogowskazy. Nie pogubicie się.

Urodziny w VillaNova Rogoźnik

Organizowaliśmy też w VillaNova Rogoźnik 40tkę. Takie większe urodziny, uzgodnione na 8 godzin. Wystrój możliwy do ustalenia z Menadżerem, całkowicie zgodnie z oczekiwaniami. Dania smaczne (bardzo!), zupy podawane bardzo gorące (oj, jak ja to lubię!), mięsa przygotowane bardzo właściwie. Kluski śląskie świetne. Ziemniaki dobrej jakości. Zimne płyty świeżutkie, wędliny swojskie bardzo smaczne. Obsługa – ŚWIETNA! – kiedy trzeba prawie niewidoczna (jak ninja!). Jak brakowało czegoś na stołach – natychmiast było uzupełniane. Wymiana talerzy po skończonej konsumpcji błyskawiczna i w dobrym momencie. Prośby natychmiast realizowane.

VillaNova Rogoźnik kontakt

VillaNova nie ma strony internetowej osobnej. Mają profil na FB: https://www.facebook.com/VillaNovaRogoznik/

Kontakt bezpośrednio z Menadżerem telefon: 791350350
To Pani Agnieszka. Świetny fachowiec. Pozdrówcie Ją odemnie jak będziecie telefonować.

You May Also Like

More From Author