recenzja: Oczyszczacz powietrza Philips AMF220/15 3w1 Pure Breeze&Hot

Estimated read time 3 min read

Z pudełka:

Maksymalna powierzchnia pomieszczenia [m2]: 20

Rodzaj filtrów: NanoProtect HEPA, węglowy, wstępny

Czujniki: Jakości powietrza, temperatury

Wydajność CADR [m3/h]: 165

Oczyszczacz, wentylator z grzejnikiem do małego pokoju

Tego potrzebowaliśmy. Jedno z Dzieci naszych ma narożny (patrząc na budynek) pokój. Sam pokój jest niewielki (4,5×2,0m) – ale dość chłodny. Tym razem chcieliśmy się przygotować dodatkowo. Pierwsza myśl – farelka!
Ależ tego jest w internetach (dużo). Uojej. Ale i oczyszczacz się przyda. To kolejne urządzenie, a pokój jest mały. Stąd zaczęliśmy szukać czegoś 2w1. Oczyszczacza (wentylatora) z grzaniem. Parę dni później. I ze 200 stron www dalej wybór padł na Philips AMF220/15 3w1 Pure Breeze&Hot.

Philips AMF220/15 3w1 Pure Breeze&Hot

Philips AMF220/15 3w1 Pure Breeze&Hot

Oczyszczacz powietrza Philips AMF220/15 3w1 Pure Breeze&Hot to niewielkie urządzenie o oryginalnym kształcie. Czarna obudowa sprawia, że prezentuje się elegancko. Wysokiej jakości plastik powoduje, że całość i z wyglądu i podczas korzystania wydaje się poprostu porządne. Wloty powietrza znajdują się na dole oczyszczacza (dookoła podstawy, filtr też jest w kształcie cylindra), a wyloty w części górnej, na przodzie. Na samej górze umieszczony został panel sterowania. I ciekawostka – z tyłu urządzenia, za pomocą magnetycznego mocowania umieszczono okrągły pilot sterujący urządzeniem. To fajny pomysł – i mniejsza szansa na to, że Młody pilot odłoży w miejsce w którym najtrudniej go znaleźć.

Philips AMF220/15 wyposażony jest w osobne tryby:
wentylacja/oczyszczanie
grzanie


Nie ma trybu automatycznego
Można wyłączyć podświetlanie (niebieski LED gdy pracuje jako oczyszczacz/wentylator, czerwony LED przy grzaniu),
Jest timer,
Jest wskaźnik stężenia pyłów zawieszonych PM2,5
Jest termometr
Jest regulacja kąta obrotu – oscylacyjna głowica (zakres ruchu do 350°),
Jest trzystopniowa regulacja mocy wentylatora 7,5W, 15W i 25W, oraz 3 poziomy ogrzewania: 1250W, 1500W i 2200W.

Dwoma zdaniami o grzaniu, dwoma o wentylacji:
Wieczorne grzanie – uruchomienie nagrzewania na pierwszym poziomie mocy na pół godziny powoduje (przy przymkniętych drzwiach), że Zmarzluch Największy w Rodzinie = Elunia mówi: oooooooook wyłączamy grzanie. A to jest jednoznaczne z tym, że w takim małym pokoju naprawdę działa jak powinien.
Popołudniowe oczyszczanie – uruchomienie wentylacji na maksymalną moc po powrocie z pracy powoduje, że po 30 minutach w pokoju powietrze jest wyraźnie lepsze. I to nam wystarcza – Młody ma większy komfort termiczny wieczorem, a popołudniem zdrowsze powietrze.

You May Also Like

More From Author